Brak produktów w koszyku.

Akcesoria i etui

Eleganckie i praktyczne etui i akcesoria CHRISTOPHER CREAZIONI

Kolekcja etui i akcesorii oferuje szeroki wybór modeli, tak aby dopasować idealne rozwiązanie dla siebie. Polecamy etui, które pomieszczą wszystkie karty i dokumenty, a także pozostałe modele, które z łatwością możemy przechowywać w małej torebce lub kieszeni.

Kolekcja etui na przedmioty codziennego użytku to bardzo przydatne dodatki. Chronią pióra, okulary, wizytówki przed zniszczeniem czy uszkodzeniem oraz ułatwiają ich odnalezienie, np. w torebce czy teczce, a przy tym świadczą o stylu i elegancji właściciela.

Etui marki Christopher Creazioni są wyjątkowo estetycznie wykonane z dbałością o każdy detal ale również niezwykle praktyczne i funkcjonalne. W zależności od modelu i jego zastosowania, przeznaczonych odpowiednio na: bilon, klucze, okulary,pióra,długopisy oraz karty płatnicze.

Każde etui marki Christopher Creazioni posiada swoje unikalne zastosowanie. Uwzględniając różne upodobania naszych klientów, tak by każdy mógł odnaleźć idealne rozwiązanie dla siebie.

Etui i akcesoria marki Christopher Creazioni to: miękka, delikatna włoska skóra, idealne równe obszycia, perfekcyjne wykonanie i wykończenie. Damski portfel marki Christopher Creazioni to perfekcyjne wykonanie połączone z ekskluzywną elegancją klasy premium.

Etui i akcesoria marki Christopher Creazioni wykonane są z najlepszej gatunkowo włoskiej skóry wyprawionej roślinnie, każdy portfel posiada próbnik skóry bity we włoskiej garbarni, co potwierdza autentyczność produktu. Ręcznie wykonane portfele damskie z zachowaniem najwyższej dbałości o szczegóły. Każdy produkt zapakowany jest w stylowe pudełko sygnowane logiem marki Christopher Creazioni oraz elegancką jedwabną tkaninę z logo marki.