Brak produktów w koszyku.

Szukaj

Kolekcja silver

Eleganckie i praktyczne portfele z kolekcji Silver CHRISTOPHER CREAZIONI

Marka Chrisropher Creazioni nieustannie się rozwija, śledząc najnowsze trendy światowej mody odpowiada na aktualne zapotrzebowanie klientów.
Tak powstała Kolekcja Silver to produkty, które są inspirowane zawsze najnowszymi trendami. Kolekcję wyróżnia nowoczesny Design a także modna kolorystyka. Produkty wykonywane z miękkich włoskich skór nappowych są niezwykle funkcjonalne oraz trwałe.

Kolekcja Silver oferuje szeroki wybór modeli w oryginalnej kolorystyce. Dzięki czemu wyróżnisz się z tłumu. Najwyższej jakości skóry nappowe połączone z modną i odważną kolorystyką podkreślają indywidualność i otwarcie na odważne rozwiązania.

Portfele marki Christopher Creazioni są wyjątkowo estetycznie wykonane z dbałością o każdy detal ale również niezwykle praktyczne i funkcjonalne. W zależności od modelu składają się z kilku osobnych kieszeni, przeznaczonych odpowiednio na bilon, banknoty oraz karty płatnicze.

Portfele w kolekcji Silver to : miękka, delikatna włoska skóra nappowa, idealne równe obszycia, perfekcyjne wykonanie i wykończenie.
Portfele marki Christopher Creazioni to perfekcyjne wykonanie połączone z ekskluzywną elegancją klasy premium.

Portfele marki Christopher Creazioni wykonane są z najlepszej gatunkowo włoskiej skóry wyprawionej roślinnie, każdy portfel posiada próbnik skóry bity we włoskiej garbarni, co potwierdza autentyczność produktu. Ręcznie wykonane portfele z zachowaniem najwyższej dbałości o szczegóły. Każdy produkt zapakowany jest w stylowe pudełko sygnowane logiem marki Christopher Creazioni oraz elegancką jedwabną tkaninę z logo marki.