Brak produktów w koszyku.

Szukaj

Portfele męskie skórzane

Eleganckie i praktyczne portfele męskie CHRISTOPHER CREAZIONI

Kolekcja portfeli męskich oferuje szeroki wybór modeli, tak aby dopasować idealny model dla swoich potrzeb. Polecamy zarówno małe portfele męskie z przegródkami na gotówkę i karty płatnicze, jak i modele średnie i duże, które pomieszczą także dokumenty i dowód rejestracyjny samochodu.

Portfele męskie z kolekcji Christopher Creaazioni to połączenie klasycznej elegancji z funkcjonalnością. Elegancki męski skórzany portfel dodaje prestiżu.

Portfele marki Christopher Creazioni są wyjątkowo estetycznie wykonane z dbałością o każdy detal ale również niezwykle praktyczne i funkcjonalne. W zależności od modelu składają się z kilku osobnych kieszeni, przeznaczonych odpowiednio na bilon, banknoty oraz karty płatnicze.

Portfel męski marki Christopher Creazioni to: miękka, delikatna włoska skóra, idealne równe obszycia, perfekcyjne wykonanie i wykończenie. Damski portfel marki Christopher Creazioni to perfekcyjne wykonanie połączone z ekskluzywną elegancją klasy premium.

Portfele marki Christopher Creazioni wykonane są z najlepszej gatunkowo włoskiej skóry wyprawionej roślinnie, każdy portfel posiada próbnik skóry bity we włoskiej garbarni, co potwierdza autentyczność produktu. Ręcznie wykonane portfele męskie z zachowaniem najwyższej dbałości o szczegóły. Każdy produkt zapakowany jest w stylowe pudełko sygnowane logiem marki Christopher Creazioni oraz elegancką jedwabną tkaninę z logo marki.