Brak produktów w koszyku.

Szukaj

Portfele z ochroną kart - RFID

Eleganckie i praktyczne portfele z zabezpieniem kart płatniczych CHRISTOPHER CREAZIONI

Produkty z linii ,,RF” są wyposażone w innowacyjną technologię w ofercie marki CHRISTOPHER CREAZIONI ,,RFID SAFE”. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz specjalistycznej membrany portfele zabezpieczają karty oraz inne dokumenty przed nieautoryzowanym odczytem. Uniemożliwiają kradzież danych oraz środków pieniężnych z kart zbliżeniowych.

Z uwagi na fakt, iż Polacy stoją na czele listy użytkowników kart umożliwiających płatności zbliżeniowe / bezstykowe, wykorzystujących Technologię RFID*. Istnieje duże ryzyko odczytania informacji zawartych w chipie RFID przez osoby trzecie. Będąc w posiadaniu specjalnego czytnika lub telefonu z popularną funkcją NFC można odczytać dane zawarte na karcie zbliżeniowej bez wyciągania jej z kieszeni, co sprawia, że możemy paść ofiarą kradzieży nie mając o tym pojęcia.

Produkty z kolekcji ,,RF” wyróżnia dodatkowe tłoczenia wewnątrz portfela ,,STOP RFID”, potwierdzające autentyczność produktu oraz zastosowanej technologii, a także ozdobny pasek z logo ,,RFID SAFE” widoczny z zewnątrz.