Brak produktów w koszyku.

Szukaj

Portfele damskie skórzane

Eleganckie i praktyczne portfele damskie CHRISTOPHER CREAZIONI

Chociaż portfele damskie charakteryzują się mniejszą pojemnością niż torebki, to właśnie w nich zwykle przechowuje się najważniejsze akcesoria, bez których nie można sobie wyobrazić zakupów czy wizyty w urzędzie po to, by załatwić sprawy z zakresu sporządzenia aktu małżeństwa, odbioru dowodu osobistego lub wykupu mieszkania komunalnego. W portfelach mieszczą się nie tylko banknoty i monety, lecz także karty płatnicze, lojalnościowe, wizytówki, zdjęcia najbliższych osób oraz różnego rodzaju dokumenty, takie jak legitymacja studencka, prawo jazdy bądź dowód. Niektóre panie decydują się nawet na schowanie kluczy do mieszkania czy samochodu w przegródce zamykanej na suwak.

Aby portfele spełniały swoje najważniejsze funkcje, muszą zachwycać zarówno wyjątkowym designem, jak i praktycznością. Nasza Kolekcja portfeli damskich oferuje szeroki wybór modeli, tak aby dopasować idealny model dla siebie. Polecamy duże przestronne portfele, które pomieszczą wszystkie karty i dokumenty, a także mniejsze modele, które z łatwością możemy przechowywać w małej torebce lub kieszeni płaszcza.

Każdy portfel damski marki Christopher Creazioni posiada kieszeń na bilon. Uwzględniając różne upodobania naszych klientek kieszenie na bilon zapinają się na zamek lub stylowy metalowy bigiel.

Niewielkie portfele damskie bez najmniejszego problemu zmieszczą się w małej, podręcznej torebce. Zgrabne i pojemne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić prosty dostęp do każdej kieszeni na kartę. Produkty posiadają miejsce na bilon, karty kredytowe, kieszeń na banknoty oraz kilka dodatkowych przegródek, w tym przezroczystą i z tyłu.

Średnie modele zachwycają swoją funkcjonalnością. Portfele wyróżniają się wieloma kieszeniami i skrytkami na banknoty, monety, dowód rejestracyjny i karty płatnicze. Posiadają przezroczyste przegródki i kieszeń zamykaną na suwak. Produkty są zamykane na zatrzask bądź języczek zewnętrzny.

Duże portfele damskie z powodzeniem zastąpią listonoszkę, mieszcząc banknoty i różnego rodzaju dokumenty. Posiadają bardzo dużo skrytek i miejsc na karty kredytowe i lojalnościowe, w tym przezroczystą kieszonkę umieszczoną w przegródce na banknoty. Produkty wyróżniają się perfekcją wykonania, eleganckim designem i najwyższej jakości wykonaniem z włoskiej skóry licowej.

Portfele marki Christopher Creazioni wykonane są z najlepszej gatunkowo włoskiej skóry wyprawionej roślinnie, każdy portfel posiada próbnik skóry bity we włoskiej garbarni, co potwierdza autentyczność produktu. Ręcznie wykonane portfele damskie z zachowaniem najwyższej dbałości o szczegóły. Każdy produkt zapakowany jest w stylowe pudełko sygnowane logiem marki Christopher Creazioni oraz elegancką jedwabną tkaninę z logo marki.