Brak produktów w koszyku.

Szukaj

 

W sklepie internetowym CHRISTOPHER CREAZIONI za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

Za pobraniem– przy odbiorze przesyłki u kuriera 

Przelewem– na niżej wskazany numer konta bankowego

CHRISTOPHER CREAZIONI LTD Sp. z o.o.
Powstańców 45
41-100 Siemianowice Śląskie

Bank mBank
Kod SWIFT: BREXPLPWKAT
Nr konta: PL 12 1140 1078 0000 2100 1300 1001

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

Płatność kartą płatniczą lub online

Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online przelewy24.pl. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu,umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w sklepie internetowym CHRISTOPHER CREAZIONI są dokonywane za pośrednictwem platformy przelewy24.pl. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

Ważne!  Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego CHRISTOPHER CREAZIONI.