Brak produktów w koszyku.

Portfele damskie

Eleganckie i praktyczne portfele damskie CHRISTOPHER CREAZIONI

Kolekcja portfeli damskich oferuje szeroki wybór modeli, tak aby dopasować idealny model dla siebie. Polecamy duże przestronne portfele, które pomieszczą wszystkie karty i dokumenty, a także mniejsze modele, które z łatwością możemy przechowywać w małej torebce lub kieszeni płaszcza.

Portfele marki Christopher Creazioni są wyjątkowo estetycznie wykonane z dbałością o każdy detal ale również niezwykle praktyczne i funkcjonalne. W zależności od modelu składają się z kilku osobnych kieszeni, przeznaczonych odpowiednio na bilon, banknoty oraz karty płatnicze.

Każdy portfel damski marki Christopher Creazioni posiada kieszeń na bilon. Uwzględniając różne upodobania naszych klientek kieszenie na bilon zapinają się na zamek lub stylowy metalowy bigiel.

Portfel damski marki Christopher Creazioni to: miękka, delikatna włoska skóra, idealne równe obszycia, perfekcyjne wykonanie i wykończenie. Damski portfel marki Christopher Creazioni to perfekcyjne wykonanie połączone z ekskluzywną elegancją klasy premium.

Portfele marki Christopher Creazioni wykonane są z najlepszej gatunkowo włoskiej skóry wyprawionej roślinnie, każdy portfel posiada próbnik skóry bity we włoskiej garbarni, co potwierdza autentyczność produktu. Ręcznie wykonane portfele damskie z zachowaniem najwyższej dbałości o szczegóły. Każdy produkt zapakowany jest w stylowe pudełko sygnowane logiem marki Christopher Creazioni oraz elegancką jedwabną tkaninę z logo marki.